Dekorowanie stolików z elastycznymi pokrowcami

Najwyższej jakości usługi remontowe

Dekorowanie stolików z elastycznymi pokrowcami

Biznesowe przyjęcia, koktajlowe spotkania – to coraz bardziej popularne formy towarzyszące prowadzeniu działalności gospodarczej. Nie od dziś wiadomo, że bez właściwych relacji, komunikacji interpersonalnej, znajomości szerszego kręgu partnerów biznesowych, firma nie przyniesie oczekiwanych zysków, nowych kontraktów itp. Warto więc o ów aspekt zadbać.

Przygotuj koktajlowe przyjęcie – konieczny pokrowiec elastyczny 

pokrowce elastyczneDekoracja sali bankietowej, choćby tej najmniejszej, każdorazowo powinna być odpowiednio dopieszczona. Coraz bardziej modne są koktajlowe spotkania przy szwedzkim stole zapełnionym smakowitymi przekąskami i trunkami. Przy tej formie podania gastronomicznych produktów sprawdzają się wysokie stoły koktajlowe przy których swobodnie można stać i konsumować drobne przekąski. Aby całość wyglądała wytwornie, elegancko i z klasą należy zaopatrzyć się w pokrowce elastyczne na koktajlowe stoliki. Są to swoiste ubrania, czy też nazwijmy „kombinezony” dla naszych stolików. Wykonane z mocnego, elastycznego materiału, odpornego na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, mechacenie tkaniny, a także charakteryzujące się wysoką plamoodpornością. Dla potrzeb hotelarstwa, gastronomii materiał wykonania pokrowców ma wzmocnioną gramaturę i dużą zawartość elastanu. Pokrowce na stoliki przyjęciowe zwyczajowo są w uniwersalnych i eleganckich kolorach, czyli dominuje: biel, ekri, granat, szarość czy czerń. W ofercie producentów można też znaleźć dodatkowo tzw. elastyczne „berety” na sam blat stolika, które można zestawić kolorystycznie w ciekawy sposób z pokrowcem na stolik. Jeśli chodzi o formę pokrowców na ów stoliki to najbardziej praktyczne, uniwersalne i relatywnie niedrogie to elastyczne pokrowce, które pasują na każdą okoliczność i okazję. Do wyboru mamy jeszcze pokrowce na koktajlowe stoliki w formie mniej elastycznej, bardziej luźno opadającej, niejednokrotnie dodatkowo ozdobnie przewiązywane tuż pod blatem stolika. Warto też pamiętać o następującym aspekcie. Stoliki na stojące party, przyjęcia i koktajle są zwyczajowo okrągłe, co oznacza, iż warto zainwestować w dobrą, elastyczną tkaninę. Ów tkanina będzie się rewelacyjnie dopasowywać i nieodkształcać podczas dłuższego użytkowania.

Organizacja przyjęcia koktajlowego na pozór może wydawać się stosunkowo nieskomplikowaną sprawą. Warto jednak pamiętać, iż przy tego typu spotkaniach trzeba zadbać o detale: odpowiednio ułożone stoliki, dostosowana ilość stolików do gości i łatwo dostępne stoły szwedzkie, odpowiedniej wielkości przekąski, nadające się do konsumpcji na stojąco, a także właściwe oświetlenie i wspomniane stoły bankietowe ładnie udekorowane.