Etui do iPhone 7 – co gwarantują?

Najwyższej jakości usługi remontowe

Etui do iPhone 7 – co gwarantują?

Popularny niegdyś iPhone 7, mimo wszystko jest ciągle często spotykanym telefonem. Jak większość telefonów, wymaga on dobrej ochrony. Zwykle wystarczy podstawowy zestaw, który posiada 99% użytkowników jakichkolwiek telefonów. O ile szybki ochronne są zwykle dobrej jakości, tak należy przyjrzeć się jednak jakie etui do telefonu będzie spełniać nasze wymagania. 

Rodzaje etui dla iPhone’a 7

etui do telefonu iphone 7Nie od dzisiaj wiadomo, że etui to niezbędna ochrona telefonu na, którą decyduje się zdecydowana większość użytkowników. W przypadku telefonów kanadyjskiego producenta nie jest inaczej. Model z 2016 roku, mimo lat dalej cieszy się dużą popularnością wśród ludzi. Dlatego jak wybrać dobre etui do telefonu iphone 7? Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wykonanie oraz materiał. Słabo wykonane etui z gumy za 5 złotych, jest nieporównywanie gorsze od przykładowo: etui z twardego rodzaju plastiku. Różnica w tym wypadku wynosi około 20 zł, ale moim zdaniem, warto kupić w tym wypadku droższe etui, gdyż jest po prostu pewniejsze, zapewnia lepszą ochronę telefonu, a dodatkowo lepiej leży w dłoni. Są jednak etui, które kosztują naprawdę sporo, jednak wtedy nie ma mowy jakiejś tandecie. Takie etui jest gwarancją tego, że z telefonem podczas upadku nic się nie stanie. Cena takich etui waha się w okolicach 100 zł, jednak jeśli chcemy mieć pewność, że naszemu telefonowi nic nie będzie, lub jesteśmy osobami nieuważnymi i komórka często nam gdzieś upada, to myślę, że warto rozważyć tę opcję. Co więcej, jeśli etui ma udowodnioną wytrzymałość na spadek z 3 piętra, poprzez wiele prób, zniszczenia telefonu wyposażonego w to etui w taki sposób, to już musi coś znaczyć. Uważam, że jest to jak najbardziej, warte swojej ceny i zdecydowanie spełni swoje zadanie, to gwarancja najwyższej jakości. Są jeszcze tak zwane etui „full cover”, które posiadają ochronę nie tylko na tył telefonu, ale również na ekran, podczas gdy ten jest nieużywany i gdzieś sobie leży. Takie etui znalazły uznanie głównie u starszych ludzi niż u młodych. Nie dziwi mnie to, ponieważ takie etui przeważnie wykonane są ze skóry, jednak różnej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo przyjemnie leży w dłoni, a zarazem elegancko wygląda.

Podsumowując, dla praktycznie każdego, znajdzie się etui, które zadowoli daną osobę w 100% oraz zapewni wystarczającą ochronę smart fonowi, by ten nie uszkodził się przy pierwszym lepszym przypadkowym upadku z krawędzi biurka. Należy jednak wybierać z głową i dobrze się zastanowić czego do końca oczekujemy od naszego przyszłego etui.