Potrzebowałem wyszkolić pracowników do firmy sprzątającej

Najwyższej jakości usługi remontowe

Potrzebowałem wyszkolić pracowników do firmy sprzątającej

Prowadzę firmę sprzątającą. Ostatnio zdecydowałam się rozszerzyć działalność firmy. W związku z tym zatrudniłam dużą ilość nowych pracowników. Musiałam ich odpowiednio wyszkolić. Zdecydowałam się wysłać ich na profesjonalne szkolenie. Chociaż prowadzę swoją firmę krótko, zdążyłam już zauważyć, że fachowe sprzątanie znacznie różni się od zwykłego, domowego sprzątania. Poza tym, klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego zależało mi na fachowym przeszkoleniu nowych pracowników, zanim zaczną pracować na etat.

Gdzie znajdę szkolenie dla firmy sprzątającej?

Szkolenie dla firm sprzątającychPoszukiwanie odpowiedniego szkolenia rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: Szkolenie dla firm sprzątających i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam interesującą ofertę. Moja grupa nowych pracowników była tak liczna, że szkolenie odbywało by się tylko dla nich. Było ono organizowane przez dużą agencję szkoleniową. Było ukierunkowane mocno na praktykę i doświadczenie zawodowe. Część teoretyczna szkolenia zastała ograniczona do minimum. Ta agencja szkoleniowa okazała się bardzo polecana przez poprzednich klientów. Osoby biorące udział w szkoleniach dla firm sprzątających wypowiadały się, że szkolenie było przeprowadzone fachowo i konkretnie. Szkolenie prowadziły osoby, które miały duże doświadczenie w branży. Wiedziały na co powinno się zwracać uwagę i co jest najważniejsze do szybkiego i wydajnego, ale nie męczącego fizycznie sprzątania. Nie było tam zbędnego lania wody. Zadzwoniłam pod podany na ich stronie numer i umówiłam termin szkolenia. Ponieważ rezerwowałam szkolenie dla całej grypy szkoleniowej dostałam dodatkowy rabat. Byłam z tego bardzo zadowolona. Mieli bardzo szybkie terminy. Szkolenie miało rozpocząć się już za kilka dni. Trwało oni trzy dni po sześć godzin. Po tym okresie moi nowi pracownicy rozpoczęli pracę. Z początku starałam się nadzorować ich sprzątanie. Okazało się jednak, że nie musiałam tego robić. Szkolenie było bardzo profesjonalne i bardzo im się przydało.

Rozmawiałam z nowymi pracownikami na ten temat. Szkolenie było bardzo konkretne i profesjonalne. Nikt ich nie uczył po prostu jak wycierać szafki czy myć okna. Było ono nastawione na typowe sprzątnie masowe. Dowiedzieli się jak usprawnić proces sprzątania i jak organizować sobie pracę tak aby pracować szybko i sprawnie, ale nie wyczerpująco. Po tym szkoleniu pracownicy byli tak zadowoleni, że zdecydowałam się wysłać na takie samo szkolenie pozostałych, starszych pracowników. Zaufanie dobrym opiniom w internecie było dobrym wyborem.