Taśmowe noże do krajalnicy

Najwyższej jakości usługi remontowe

Taśmowe noże do krajalnicy

W piekarniach oraz sklepach spożywczych, gdzie w sprzedaży dostępne jest pieczywo, znajdują zastosowanie profesjonalne krajalnice do pieczywa, które pozwalają na wykorzystanie ich w celu pokrojenia chleba na kawałki, oraz wystawienia do sprzedaży chleba krojonego. Klienci bardzo często dokonują kupna chleba pokrojonego, między innymi ze względu na brak posiadania maszynki do krojenia pieczywa we własnym domu. Dlatego też bardzo dogodną usługą, jest krojenie chleba już w piekarni.

Noże do krajalnicy taśmowej pieczywa

profesjonalne noże taśmoweW profesjonalnych piekarniach, gdzie dokonywane są wypieki chleba, bułek, oraz innego rodzaju artykułów spożywczych z ciasta, znajdują zastosowanie specjalne krajalnice taśmowe, które są w stanie dokonać krojenia bochenków chleba w ilościach nieograniczonych. Pracownicy w piekarni, po dokonaniu wypieku, dokonują krojenia bochenków chleba za pomocą specjalnej krajalnicy taśmowej, wyposażonej w system funkcjonalnych noży taśmowych. Jest to maszyna, która w pełnej okazałości spełnia wszelkie wymagania piekarni, niemniej jednak pomimo wysokiej jakości podzespołów, noże taśmowe z biegiem czasu zostają zużyte, oraz niemożliwe jest dokonanie krojenia pieczywa w sposób należycie profesjonalny, szybki oraz płynny. Profesjonalne noże taśmowe pozwalają na zastosowanie ich w krajalnicy, jako części zamienne, oraz ponownie uskutecznić każdą pracę polegającą na krojeniu bochenków chleba. Bochenki te, zostają umieszczone w specjalnej komorze, z której przedostają się przez układ krojący, a następnie pokrojony bochenek chleba zostaje poddany procesowi pakowania w folię, aby kawałki chleba nie zostały w żaden sposób upuszczone na podłogę. Po zapakowaniu bochenka chleba, zostaje on odpowiednio poddany etykietowaniu, oraz przeznaczony do sprzedaży, zarówno w sklepach spożywczych, jak również piekarniach, co jest bardzo dogodne dla klientów, gdyż chleb krojony mogą zakupić praktycznie w każdym sklepie, oferującym sprzedaż artykułów spożywczych wraz z pieczywem świeżym.

Każdego dnia piekarnie dowożą pieczywo do sklepów spożywczych, oferujących sprzedaż nie tylko pieczywa, lecz także nabiału, warzyw oraz owoców. Dzięki temu, piekarnie nie tylko zarabiają na sprzedaży detalicznej klientom, lecz także na sprzedaży hurtowej, sklepom spożywczym regionalnym. Dzięki takim przedsięwzięciom, obroty piekarni mogą wzrosnąć kilkukrotnie. Niemniej jednak jakość oraz ilość usług dodatkowych, jest bardzo wysoko uznawana wśród klientów, a jednym z atutów piekarni, jest możliwość zakupu chleba krojonego.