Trwała walizka dla stewardessy

Najwyższej jakości usługi remontowe

Trwała walizka dla stewardessy

Jestem bardzo szczęśliwa. Udało mi się zdać wszystkie egzaminy i oficjalnie zostałam stewardessą. Już niedługo miałam wyruszyć na swój pierwszy lot. Pozostała kwestia zakupu odpowiedniej walizki, bowiem moje linie lotnicze nie gwarantowały mi jej jako podstawowego wyposażenia lotu. Postanowiłam zapytać bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów, jakie walizki polecają. W końcu to ważny wybór, bo w walizce będę woziła cały swój pokładowy majątek. Okazało się, że większość osób polecała jeden konkretny model walizek.

Zdecydowałam się kupić walizkę z abs

walizki z absWiększość osób polecała mi walizkę wykonaną z materiału abs. Nieliczne głosy przeciwko sugerowały, że takie walizki są przereklamowane, łatwo pękają i dość szybko trzeba je wymieniać na nowe modele. Jednakże wyglądało na to, że walizki z abs mają zdecydowanie więcej zalet niż wad. Do najważniejszy zalet zaliczała się ich twardość. Abs to specjalny materiał z którego wykonuje się nawet niektóre części samochodowe. Takie walizki zabezpieczają rzeczy schowane w środku. Zwykle walizki, wykonane z innych materiałów bardzo łatwo zgnieść w ciasno i gęsto upchanym luku przeznaczonym na bagaż. Abs mimo swoich zalet to jeden z najtańszych materiałów z których wykonuje się walizki. Dzięki temu taka walizka jest nie tylko solidna, ale i tania. Sprawdziłam ceny walizek wykonanych z takich materiałów. Rzeczywiście ich ceny nie były zbyt wygórowane. Nastawiałam się raczej na większy wydatek. Postanowiłam sprawdzić, jak takie walizki wyglądają w rzeczywistości. Niedaleko mnie mieszkała dziewczyna, która była stewardessą już dłuższy czas. Wybrałam się do niej, zapytać czy poleca mi taką walizkę. Okazało się, że korzysta ona z bardzo podobnego modelu, do tego który zainteresował mnie. Mogłam na własne oczy się przekonać, że takie walizki są naprawdę solidne. Nie mogłam uwierzyć, że jej walizka ma już kilka lat i do tej pory nie uległa zniszczeniu. Wyglądała jak nowa. Znajoma tylko się uśmiechnęła, kiedy powiedziałam, że słyszałam że takie walizki często pękają.

Jeśli miałam jeszcze jakieś wątpliwości co do mojej służbowej walizki, doświadczona stewardessa szybko je rozwiała. Po powrocie do domu od razu zamówiłam walizkę z abs, którą oglądałam wcześniej. Kurier dostarczył mi ją już na drugi dzień. I bardzo dobrze, że dostawa była tak szybka ponieważ grafik lotów uległ zmianie i już na następny dzień wybierałam się do pracy, na mój pierwszy służbowy lot. Walizka była bardzo pojemna, a podczas lotu zdała swój egzamin. Bagaż dotarł na miejsce nie uszkodzony.